5 راهکار که اعتبار آنلاین کسب و کار خود را افزایش م


میزان کسب و کارتان هرچقدر که باشد شما برای کسب درآمد و پرورش و ترقی نیاز به ارتقاء اعتبار آنلاین کسب و عمل خویش در دنیای وب و فضای مجازی دارید تا مردمان روزمره استقبال بیشتری از سرویس ها و کالاهای شماداشته باشند و با این اعتماد به حسن آوازه شما امداد نمایند و درپی آن میزان فروش یا این که ارایه سرویس ها شما ارتقا یابد . به این ترتیب عالی است که با این ۷ استراتژی که اعتبار آنلاین شمارا به خیر و خوبی و صدق ارتقاء میدهند آشنا گردید . 


بیشتر بخوانید : ایده های خلاقانه



۱ . پیشین از این‌که وارد بازار کسب و عمل گردید در فضای مجازی حضور آنلاین داشته باشید 

حضور آنلاین برای برندسازی فردی شما و بعد برای شناساندن کسب و فعالیت نو بنیان تان لازم است . همت نمائید در دنیای وب و فضای مجازی حضور داشته باشید و اسم خویش و برندتان را رمز زبانها بیاندازید . با بقیه یوزرها رابطه برقرار فرمائید و پیش از آنکه سرویس ها یا این که کالایی عرضه نمائید تبلیغ کسب و عمل خویش را منش بیندازید . 


مقاله دارای ارتباط : ۱۰ تکنیک روانشناسی نرخ‌گذاري که می بایست بدانید 


۲ . با یوزرها رسانه های اجتماعی به صورت دائمی تعامل نمائید 

در بازار کسب و فعالیت امروزه تعامل با یوزرها کانال های مجازی شایسته ترین و راحت ترین راه و روش موفقیت و رونق کسب و عمل است . عملکرد فرمائید مدام با آن‌ها در تعامل باشید . محتوایی که دوست دارا هستند در اختیارشان قرار دهید و از چیزهایی که دلزده و خسته شان مینماید پرهیز کنید . 


۳ . با بداخلاقی‌های فضای مجازی معقولانه و صبورانه برخورد فرمائید 

اینکه بعضا هادر فضای مجازی شما‌را دوست نداشته باشند چیز تازه و عجیبی نیست . البته این‌که شما نیز مانند خودشان با حرف زشت و زهرآگین پاسخ بدهید چیز عجیبی است . زیرا شما به آوازه و اعتبار آنلاین نیاز دارید و برای همین ناچار میباشید همواره شایسته ترین و بهترین اخلاق راداشته باشید تا بتوانید مشتری های خیر برای خودتان جذب نمائید . 


۴ . از بازخوردها به شدت استقبال نمایید و بخواهید تجربیات شان رادر اختیارتان بگذارند 

درک کردن نظرها , علاقمندی ها , ضعف ها و مشکلاتی که یوزرها راجع‌به یک جنس یا این که سرویس ها با آن روبه رو بوده‌اند شما‌را برای بهسازی و احیای مال دیرین یا این که ساخت و ارایه کالا و سرویس ها تازه امداد میرساند . تلاش نمایید نگرش های مشتریان رضایتمند را مدام سرلوحه کارهایتان قرار دهید . 


مقاله دارای ربط : ۲۵ ترفند جذاب روانشناسی برای موفقیت در عمل و معاش 


۵ . به صحت خودتان را به یوزرها آنلاین معرفی فرمائید 

این که شما هر روز تغییر‌و تحول مسیر دهید و یوزرها آنلاین ندانند که دقیقا مارک شما چه فعالیت و مسئولیتی داراست به هیچ وجه برای اعتبار آنلاین شما عالی نیست . همواره می بایست بدانید کسب و عمل شما قرار است چه مسیری را طی نماید و چه تاثیری بر ذهن مخاطب بگذارد . بدین ترتیب اولی قدم در اینمسیر این است که بدایند چطور خودتان را به یوزرها آنلاین معرفی نمائید . 


/ 0 نظر / 34 بازدید