ایده ها ی ما دزدیده نمی شوند


همیشه زمانی که ایده ای به ذهنتان میرسد و به تاءمل پیاده سازی آن می باشید این نگرانی با شما همراه است که آیا ایده ی مرا کس دیگری اجرا نمی‌کند یا این که به اصطلاح نمی دزدد . البتهمطمئن باشید این فعالیت انجام شدنی نیست , ما درین مقاله کارایی داریم که شمارا از این نگرانی برهانیم . . . 


هیچ کس حاذق نیست عشق و علاقه و گرایش شما به ایده تان را بدزدد 


زمانی که پروژه ی خویش را اجرایی میکنید این خویش شمایید که به وسیله ایده تان چشم می‌شوید و روند اجرایی بعدی ایده تنها در ذهن شماست و کس دیگری قدرتمند به درک کردن آننیست . با گرایش و اشتیاقی که شما نسبت به ایده تان دارید مطمئن باشید به راحتی بر مشکلات و بحران های رمز راهتان غلبه فرمائید . حتما این قضیه را در لحاظ داشته باشید که چه بسا در صورتی‌که ایده شما‌را بدزدند البته نمی توانند به نیکی پیاده سازی نمایند زیرا آنها از ذهنیت شما خبر ندارند و صرفا بخش کوچکی از آن را می‌بینند . عشق چیزی است که می‌تواند شما‌را به هدفتان برساند تا به موفقیت برسید . 

بیشتر بخوانید: چند ایده خلاقانه برای پیدا کردن شغل مناسب


هراس از سرمایه گذاران 


اکثری از این می ترسند که در حالتی که ایده ی خویش را به سرمایه گذار بدهند , فرد سرمایه گذار ایده ی آنها را بدزدد و تیمی را استخدام نماید که آن ایده را اجرایی نمایند ولی این طور نیستسرمایه گذار با این تاءمل دارایی خویش را می‌دهد که از روش اجرایی کردن ایده ی شما بتواند سود نماید و سرمایه ای از این کسب وکار داشته باشد براین اساس هیچ کس را خوبتر از شما نمی تواند برای این عمل تعیین نماید زیرا هیچ کس به خیر و خوبی شما نمی تواند ایده را عملی نماید . 


پیاده سازی کردن ایده 


هر وقت که شما ایده ای به ذهنتان رسید پر سرعت درصدد عملی کردن آن برآیید زیرا در شرایطی‌که طاقت فرمائید و به بعد از آن موکول فرمائید احتمال نسخه برداری شدن آن ایده بوسیلهدیگری خیلی مضاعف است چون طبق پژوهش ها محققان هر ایده ای که به ذهنتان می‌رسد به طور همزمان به ذهن 6 نفر دیگر نیز می‌رسد . پس هر ایده ای که دارید اجرایی فرمائید . 


ایده ی شما به وسیله دیگرافراد دزدیده نمی‌شود 


افرادی که شما فکر میکنید ایده تان را می دزدند معمولا مشغله فکری متعددی دارا هستند و وقت و انرژی برای فعالیت دیگری را ندارند . نکته ای که موجود است این است که احتمالا از مفاهیم طرح شما ایده بگیرند و در فعالیت خویش به کار گیری نمایند ولی این طور نیست که بدون نقص ایده ی شمارا پیاده سازی نمایند چنانچه نیز عملی نمایند صد رد صد چیره نخواهند شد زیرا تاءمل هایی که شما دارید آنان ندارند . 


مشورت کردن از سایرافراد برای ایده ی خویش 


بخش اعظمی از اشخاص از این می ترسند که چنانچه ایده ی خویش را بازگو کنیم آن را می دزدند البته این طور نیست شما میتوانید با بازگو کردن ایده برای دیگرافراد از آنها مشورت کردنبگیرید و بفهمید که بها پیاده سازی داراست یا این که خیر . میتوانید نکته های مثبتی برای بهتر شدن ایده از آن ها دریافت کنید فقط بعد باید سریعا آن را اجرا کنید.

نتیجه گیری

از مطرح کردن ایده ی خود هراس نداشته باشید زیرا از این کار بیشتر چیزی یاد می گیرید و تجربه کسسب می کنید. فقط این را همیشه در نظر داشته باشید که اگر به این باور رسیدید که ایده تان خوب است آن را سریع تر اجرایی کنید.


/ 0 نظر / 8 بازدید